Web Sitemize Hoş Geldiniz

Welcome to our Web Site

Добро пожаловать на наш веб-сайт

Hizmetlerimiz

pegas

Ulusal Bayram ve Resmi Tatil Günlerinde Gönderi Teslimatı

Ulusal bayram ve resmi tatil günlerinde de PEGAS’tan dağıtım ve toplama hizmeti alabilirsiniz. Lütfen Müşteri Hizmetleri’ne danışınız.

Göndereni Koruma Sigortası

Gümrüğe tabi olan değerli gönderilerinizi, çok uygun sigorta primleri karşılığında sigortalattırabilirsiniz. Bu hizmet, gönderinin hasar görmesi veya kaybolması halinde, söz konusu gönderinin ticari değerini, yenileme masraflarını ve taşıma ücretini kapsıyor. Gönderinin yerine varmaması veya geç varmasından doğabilecek dolaylı zararlar ve doküman giderleri ise kapsam dışı. Dilerseniz tüm paket gönderileriniz için ‘otomatik sigorta’ da yaptırabilirsiniz.

Geçici İhracat (Fuar Malzemeleri, Tamir Amacı ile v.s.)

PEGAS, geçici ihracat kapsamında Türkiye’den yurtdışına çıkışı ve daha sonra Türkiye’ye tekrar girişi yapılacak gönderilerinizin tüm gümrük işlemlerini sizin adınıza yürüterek ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor.

Destek Hizmetleri

PEGAS, temel ürün ve hizmetler kapsamında sunduğu taşımacılık hizmetlerini desteklemek amacıyla, ihtiyaçlarınız doğrultusunda faydalanabileceğiniz farklı uygulamalar geliştirmiştir.

Özel Personel Hizmeti

PEGAS’ın yüksek gönderi kapasitesine sahip müşterilerine sunduğu bu ayrıcalıklı hizmet çerçevesinde, müşteriye ait işletmede çalışma saatleri sırasında görev alan bir PEGAS kuryesi, gün içinde toplanan gönderilerin kağıt işlemlerini ve paketlemesini yaparak tam kapsamlı hizmet sunuyor.

Aktif İzleme ve Takip

PEGAS’ın yüksek gönderi kapasitesine sahip müşterilerine sunduğu bu özel hizmet kapsamında, gönderilerin takibi aktif olarak yapılarak, normal transit süresinde yaşanan gecikmeler müşterilere anında bildiriliyor.

24 Saat Müşteri Hizmetleri

365 gün, 24 saat hizmet veren PEGAS Müşteri Hizmetleri’ni arayarak; Gönderinizin teslim alınması için kayıt verebilir, Fiyat ve transit süresi bilgilerini öğrenebilir, Gönderinizin takibini yapabilir, Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. PEGAS Kargo’nun sunduğu bu hizmetten faydalanmak amacıyla (0212) 458 48 38’den Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Kurye Çağırmak

PEGAS’ın sunduğu internet üzerinden Kurye Çağırmak hizmetiyle, gönderinizin teslim alınması talebinizi çok daha hızlı ve kolay iletebilirsiniz. Kuryelerimiz, sizin tercih ettiğiniz gün ve saatte gönderinizi teslim alırlar. Gönderinizin saat kaçta ve kime teslim edildiğine yönelik teslim detayı bilgilerine, Gönderi ve Takip Hizmeti ile ulaşabilirsiniz. Bu ayrıcalıklı hizmet tüm PEGAS müşterileri için geçerlidir

İzleme ve Takip

PEGAS’ın elektronik izleme ve takip sistemi, tüm gönderilerinizin dünyanın her yerine en güvenli şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Gönderinizin sizden teslim alınmasından, alıcıya teslim edilmesine kadar her aşamaya ait bilgiler, konşimentonun üzerinde yer alan numaranın kaydedilmesi yoluyla PEGAS’ın bilgisayar ağına aktarılıyor. Bu sayede, gönderinize ait tüm bilgilere anında ulaşabiliyorsunuz.

Size kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla, gönderilerinizi takip edebileceğiniz 2 ayrı seçenek sunuyoruz. Gönderi bilgilerinizi dilerseniz Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da elde edebilirsiniz.

1. İnternet Gönderilerinizin son durumu hakkında bilgi edinmek için ana sayfadaki “gönderi takip” butonunun üzerindeki boşluğa konşimento numarası yazarak bir veya birden fazla gönderiyi kontrol edebilirsiniz.

2. E-mail Gönderi bilgilerinize isterseniz e-mail aracılığıyla da anında ulaşabilirsiniz. Bunun için, info@pegaskargo.com adresine mesaj yollamanız yeterli olacaktır.

Hemen Arayın